Hakkımızda

 

Akgül Ambalaj 1996 yılında, İstanbul İkitelli Eskoop sanayi sitesinde şirketlerin ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak üzere Erdoğan Hasan Akyüz tarafından kuruldu. Erdoğan Akyüz 40 yıldır Akyüz Makine adı altında oluklu mukavva makinaları üretmektedir. Akgül Ambalaj; müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma felsefesi, gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar- Ge çalışmaları, deneyimli kadrosu ve teknik altyapısı ile hizmet vermektedir.

 

Günümüzde sürekli değişen ve gelişen ambalaj teknolojisi içerisinde üreten, ürettikçe büyüyen Akgül Ambalaj; deneyimli 55 çalışanı, teknik bilgi ve tecrübesiyle profesyonel hizmet vermektedir. 

 

Akgül Ambalaj kurulduğu yılda 700 metrekare alanda 1 oluklu ve 1 ondüle hattıyla yaklaşık 700 ton imalat yapmaktaydı. 2010 yılında inşaatı tamamlanan Esenyurt Kıraçtaki 4000 metrekare kapalı alanda üretimini modernize ederek kapasitesini aylık 2500 tona çıkardı. Yeni yatırımlarıyla, 2018 yılındaki hedefi 4000 tondur.

 

Üretim yaptığı ürünler ise 

Açık-Kapalı Dopel (E+E,E+B,B+C)  açık dopel, kapalı dopel
Mukavva (E, B, C) 
Ondüle (E, B) 
 


Misyonumuz;

Ülkemizin gelişmesine katkı sağlayarak, bu bilinçle işleyişimizi sürdürmek ve yılmadan çalışmaktır. Disiplinden ve dürüstlükten ödün vermeyen iş anlayışımızla ilk günkü şevkle çalışmaya devam etmekteyiz. Bu bağlamda müşteri beklentilerine uygun kaliteli ürünler sunmak ve Milli gelire katkıda bulunmak ana hedeflerimizdir. 

Vizyonumuz; 

Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemek, ambalaj sektöründe farklı üretim tekniklerini uygulamak, müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak, kalite ve uygulama yönünden farkımızı ortaya koymak ve kalite ve maliyet yönünden ilk sırada olmaktır. 

 

Sosyal Sorumluluk Politikası 

 

Copyright 2017 Allright Reserved. Web Tasarım, Web Yazılım